Strona główna >  Bezpieczeństwo

Poufność i bezpieczeństwo transakcji

Poniżej przedstawiono zasady prywatności witryny.

Jakie informacje zbieramy?
Zbieramy informacje uzależnione od gromadzenia i obsługi informacji osobistych, prosimy o powołanie się na typ. Na przykład, jeśli chcesz zakupić nasze produkty z naszej witryny internetowej, aby uzyskać więcej informacji, takich jak nazwa, adres e-mail, adres wysyłki, adres rozliczeniowy i inne istotne informacje, pobierz swój zakup.
 
Kiedy poproszę o zgodę na zebranie "poufnych informacji", zakładamy, że zgodzili się Państwo na utworzenie do nas używania tych informacji zgodnie z niniejszą polityką, jak nam powiedziano.
 
Informacje, które zbieramy Możemy zbierać Twoje dane osobowe podczas odwiedzania naszej strony internetowej lub jeśli masz osobisty kontakt z nami. Nie będziemy zbierać danych osobowych bez Twojej zgody. Uważamy, że po wypełnieniu wymaganych pól przez tę witrynę w celu ułatwienia zgody na transakcję uznaje się za oczywiste.

Nasze dane osobowe Zazwyczaj zbieramy informacje osobiste w następujących celach:
1 w celu ułatwienia wizyty w naszej witrynie, produktach i usługach
2, aby zamówić produkty z USA,
3, aby poinformować Cię, że nasze produkty i usługi, informacje
4 Szukaj komentarzy dotyczących naszych produktów, usług, marketingu i serwisu internetowego.
 
Abyśmy mogli być w służbie, kto zbierze kilka informacji osobistych jest bardzo ważna, aby określić w końcu. Zbieramy inne rodzaje informacji osobistych, które pomagają nam analizować zalety ich rozwoju dla tych, którzy korzystają z naszych usług. To pomaga nam dostarczyć produkty do potrzeb użytkowników tego serwisu.

Twoje dane osobowe są bezpieczne
Będziemy mocno zrozumieć Twoje dane osobowe, nie podejmujemy działań, nie wynajmujemy ani nie przenosimy. Postaramy się podjąć wszelkie uzasadnione kroki w celu zapewnienia, że ​​posiadamy wszystkie Twoje informacje. Dane osobowe mogą przechowywać dwa elektroniczne systemy komputerowe. Zapora, hasło, oprogramowanie antywirusowe i filtrowanie poczty e-mail w celu ochrony wszystkich naszych danych elektronicznych.
 
Zmień to oświadczenie o prywatności
Możemy zmienić tę strategię prywatności w celu zmodyfikowania naszych potrzeb biznesowych lub praw. Wszelkie zmiany w niniejszej Polityce Prywatności będą aktualizować naszą witrynę internetową, więc proszę odwiedzać tę stronę regularnie, aby zapewnić, że Twoja polityka prywatności.
 
Rozwiąż problem Skontaktuj się z nami, jeśli masz pytania dotyczące Twoich danych osobowych i jak je używać. Przetwarzamy Twoją prośbę lub skargę tak szybko, jak to możliwe.
Wróć